Mød holdet bag DigitalGuest

Fælles for hele teamet er, at vi er fyldt med passion, for dét vi laver! Så skyd hellere end gerne en besked afsted, hvis du sidder og mangler svar på dine spørgsmål. 

Christian Markedal

Co-founder & CEO

Christian@digitalguest.com

Jonathan Jacobsen

CSO & partner

Jonathan@digitalguest.com

Konrad Gryt

VPE & Chefudvikler

Konrad@digitalguest.com

Sune Johansson

UX & Customer Success Manager

Sune@digitalguest.com

Tobias Seindal

UX udvikler

tobias@digitalguest.com

Dorcia Fiona

Backend udvikler

Dorcia@digitalguest.com

Morten O'keefe

Fullstack udvikler

Morten@digitalguest.com

Adrijen Ribić

Fullstack udvikler

Adrijen@digitalguest.com

Pieter Anton Overgoor

Service & UX designer

Pieter@digitalguest.com

Mathias Guul

Backend Udvikler

Mathias.guul@digitalguest.com

Natalia Christensen

Kommunikation og markedsføring

Natalia@digitalguest.com

Michael Dissing

Key Account Manager

Michael@digitalguest.com

Søren Nystrøm

Head of new markets

Soren@digitalguest.com

Mathias Sabel

Country Manager Sweden

Mathias@digitalguest.com

Thuy Anh Ngo

Salg og markedsføring

Thuy@digitalguest.com

Noa Hammer

Stud.jur

Noa@digitalguest.com

Andy Le Quach

Hjemmeside-geni

Andy@digitalguest.com

Julie Salomonsen

Fundraiser

Julie@digitalguest.com

Send os en besked, hvis du har spørgsmål eller vil være en del af holdet!