Mød holdet bag DigitalGuest

Fælles for hele teamet er, at vi er fyldt med passion, for dét vi laver! Så skyd hellere end gerne en besked afsted, hvis du sidder og mangler svar på dine spørgsmål. 

Christian Markedal

Co-founder & CEO

Christian@digitalguest.com

Jonathan Jacobsen

CSO & partner

Jonathan@digitalguest.com

Konrad Grat

VP of engineering

Konrad@digitalguest.com

Sune Johansson

UX & Customer Success Manager

Sune@digitalguest.com

Andy Le Quach

Hjemmeside-geni

Andy@digitalguest.com

Morten O'keefe

Fullstack udvikler

Morten@digitalguest.com

Dorcia Fiona

Backend udvikler

Dorcia@digitalguest.com

Tobias Seindal

Front end developer

tobias@digitalguest.com

Adrijen Ribić

Fullstack udvikler

Adrijen@digitalguest.com

Thuy Anh Ngo

Salg og markedsføring

Thuy@digitalguest.com

Natalia Christensen

Kommunikation og markedsføring

Natalia@digitalguest.com

Morten O'keefe

Udvikler

Morten@digitalguest.com

Send os en besked, hvis du har spørgsmål eller vil være en del af holdet!