Mød holdet bag DigitalGuest

En flok glade medarbejdere fyldt med passion og med en bred og lang erfaring i hotelbranchen. 

Christian Markedal

CEO

Christian@digitalguest.com

Jonathan Jacobsen

Salgschef

Jonathan@digitalguest.com

Sune Johansson

UX Designer & Customer Succes Manager

sune@digitalguest.com

Christian Markedal

CEO

Christian@digitalguest.com

Jonathan Jacobsen

Salgschef

Jonathan@digitalguest.com

Sune Johansson

UX Designer & Customer Succes Manager

Sune@digitalguest.com

Konrad Gryt

Softwareudvikler

konrad@digitalguest.com

Andy Le Quach

Hjemmeside-geni

Andy_Le_Quach@Hotmail.com

Mihai Tirtara

Softwareudvikler

Mihai@digitalguest.com

René Gedde

Agil coach & Scrum Master

rene@gedde.dk

Josephine Andersen

Kommunikation & Marketing

josephine@digitalguest.com

Josephine Andersen

Kommunikation & Marketing

josephine@digitalguest.com

Andy Le Quach

Hjemmeside-geni

Andy_Le_Quach@Hotmail.com

Mihai Tirtara

Softwareudvikler

Mihai@digitalguest.com

Sune Johansson

UX Designer & Customer Succes Manager

Sune@digitalguest.com

Konrad Gryt

Softwareudvikler

konrad@digitalguest.com

René Gedde

Agil coach & Scrum Master

rene@gedde.dk

Josephine Andersen

Kommunikation & Marketing

josephine@digitalguest.com

Steen Thygesen

Co-founder og medejer

Steen@digitalguest.com

Stig Bargsteen

Bestyrelsesmedlem og investor

Stig@digitalguest.com

Michael Telling

Bestyrelsesmedlem og medejer

Michael@tellingnesager.com

Steen Thygesen

Co-founder og medejer

Steen@digitalguest.com

Stig Bargsteen

Bestyrelsesmedlem og investor

Stig@digitalguest.com

Michael Telling

Bestyrelsesmedlem og medejer

Michael@tellingnesager.com

Vil du være en del af holdet?